Dr Szymon Walczak prowadzi na UŁ spotkanie informacyjne dotyczące konkursów NCN: SONATA, SONATA BIS, MAESTRO, HARMONIA

Szanowni Państwo,

Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonych 15 czerwca br. konkursów Narodowego Centrum Nauki: SONATA, SONATA BIS, MAESTRO, HARMONIA, które poprowadzi  dr Szymon Walczak koordynator dyscyplin Narodowego Centrum Nauki.

Spotkanie odbędzie się  w dniu 3 lipca 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 10:00 w Sali Senatu w Rektoracie, ul. Narutowicza 68.

Nowością w ogłoszonych aktualnie konkursach jest rozmowa kwalifikacyjna z kierownikami projektów starających się o finansowanie badań.

Spotkanie dotyczyć będzie:

– zasad przygotowania wniosków w w/w konkursach, w tym projektowania kosztorysu,

– zmian w konkursach,

– kryteriów i procedury oceny wniosków,

– rozmowy kwalifikacyjnej z kierownikiem projektu.

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu informacyjnym poprzez wysłanie e-maila na adres: iwona.kaleta@uni.lodz.pl

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Iwona Rytych-Kaleta

Centrum Nauki

Uniwersytet Łódzki

ul. Narutowicza 68, pok. 216, II piętro.
tel: 042/635-41-58
e-mail: iwona.kaleta@uni.lodz.pl