06.11.2017 r. – warsztaty dla studentów WMiI UŁ z zagadnień Machine Laearning and Deep Learning organizowane przez firmę Intel w ramach Intel Nervana AI Academy

Uwaga Studenci!

W dniu 6 listopada 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12.15 -15.00 w Auli naszego Wydziału odbędą się warsztaty z zagadnień Machine Laearning and Deep Learning organizowane przez firmę Intel w ramach Intel Nervana AI Academy.

Projekt został zainicjowany w 2016 r. w USA, warsztatami prowadzonymi na Uniwersytetach w Berkeley, Stanford, Purdue oraz Portland State.

Wysoka frekwencja oraz pozytywne opinie zachęciły organizatorów do wprowadzenia programu również w krajach europejskich, w tym w Polsce.

Warsztaty mają charakter wprowadzenia do tematyki (fundamentals), są prowadzone bezpłatnie, w języku polskim i dotyczą m.in. takich zagadnień jak:

• Machine Learning & Deep Learning Fundamentals
  • Applications in Real Life
  • Deep Learning Example for Image Recognition
  • How Intel plans to help developers to improve performance of Machine Learning workloads
  • What frameworks are optimized for Intel Architecture, and how you can get access to them
  • And more!

Udział w warsztatach wymaga rejestracji.

Szczegółowy plan warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Intel Nervana AI Academy.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Za zgodą Dziekana Prof. dr. hab. M. Studniarskiego, studenci WMiI UŁ biorący udział w warsztatach, będą mieli usprawiedliwioną nieobecność na planowych zajęciach, na podstawie zapisów na listach uczestników prowadzonych przez organizatora.

Serdecznie zapraszamy!

***

Uwaga! W związku z warsztatami firmy Intel w Auli WMiI UŁ w dn. 06.11.2017 r. wprowadzono następujące zmiany sal zajęciowych:

• zajęcia z prof. nadzw. dr hab. T. Antczakiem w godz. 14.00-16.00 z Auli zostały przeniesione do Sali D102,
  • zajęcia z dr J. Olejnikiem w godz. 14.00-16.00 z Sali D102 zostały przeniesione do Sali A428.

Zmiana jest jednorazowa. Za utrudnienia przepraszamy.