06.11.2018 r. – “Kurs Tworzenie WebApps w Node.js & Angular” dla studentów na WMiI UŁ organizowany we współpracy z firmą Focus Telecom Polska

Szanowni Studenci,

Już w tym semestrze zapraszamy Was na reedycję kursu, przygotowanego we współpracy z firmą Focus Telecom Polska, pt. “Kurs Tworzenie WebApps w Node.js & Angular”.

Tak jak poprzednio, będziecie mieli okazję poznać mechanizmy oraz sposób myślenia, pozwalające zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku.

W projekcie kursu główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną, oraz redukując formę wykładu do minimum.

Poprzednie edycje spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem uczestników, organizator wyciągnął też wnioski z własnych obserwacji i Waszych opinii. Na tej podstawie ulepszył część merytoryczną oraz organizację kursu, aby jeszcze lepiej spełniał Wasze oczekiwania.

Obecną edycję rozpoczynamy 6 listopada bieżącego roku – zachęcamy do zapoznania się z programem na stronie www.focustelecom.pl/kurs, gdzie będziecie też mogli się zapisać na kurs.

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.