07.10.2015 r. – Przedtargowe spotkania z doradcami zawodowymi na WMiI UŁ w ramach przygotowań do Uniwersyteckich Targów Pracy

Studencie! Stresujesz się przed rozmową kwalifikacyjną? Pracowałeś na czarno i nie wiesz czy pisać o tym w CV? Nie wiesz co zawrzeć w liście motywacyjnym? Masz kłopot z opowiedzeniem o swoim doświadczeniu w zgrabnych, konkretnych zdaniach? A może zastanawiasz się gdzie tak naprawdę składać aplikacje?
Weź udział w spotkaniach przedtargowych, gdzie profesjonalni doradcy zawodowi odpowiedzą na każde Twoje pytanie. W tym roku udzielaniem praktycznych porad zajmą się fachowcy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Ochotniczego Hufca Pracy oraz Akademickiego Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego.

Przygotuj się do Uniwersyteckich Targów Pracy, które odbędą się 22 października w godz. 9:00-15:00 na Wydziale Zarządzania przy ul. Matejki 22/26. Znajdziesz tam stoiska informacyjne ponad 40 firm z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk.
Spotkania przedtargowe na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędą się 7 października w godzinach 10:00 – 14:00 w korytarzu głównym na wprost od wejścia (poziom 0).
Jeśli nie możesz być z nami tego dnia pamiętaj, że doradcy zawodowi będą dla Ciebie dostępni także na innych wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego w dniach 5-16 października. Informacji szukaj na stronach wydziałów i plakatach targowych.

plakat – Spotkania przedtargowe

Aktualny plakat - Spotkania przedtargowe