08.11.2018 r. – Uniwersyteckie Targi Pracy

Zbliża się 14 edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, która w tym roku odbędzie się 8 listopada na Wydziale Zarządzania. Swoją obecność potwierdziło blisko 40 wystawców, którzy zaoferują uczestnikom płatne staże, praktyki i możliwość pracy. W Strefie Rekrutacji z kandydatami przeprowadzą rozmowy kwalifikacyjne nasi Partnerzy: Fujitsu, CERI oraz Pracuj.pl.

Na studentów czekać będą również doradcy zawodowi i prelekcja Wojciecha Drewniaka – popularnego historyka z kanału Historia bez cenzury. Zaplanowany wykład nosi tytuł „Praca i wybrane aspekty życia codziennego w średniowieczu”.

W przestrzeni targowej będzie można zrobić zdjęcie do CV.

Udział w wydarzeniu ułatwi aplikacja mobilna Targi Pracy Uniwersytet Łódzki.

Szczegóły w notatce prasowej: Targi Pracy UŁ 2018, w tym poniższa informacja:

Spotykamy się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26). Targi rozpoczną się o 9:00 i potrwają go godz. 15:00. Informacje na temat tegorocznych Targów Pracy aktualizujemy pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1933223283451319/ .

/źródło: Centrum Promocji UŁ/

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.