11.10.2016 – Absolvent Talent Days – Łódź

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was – studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? W EXPO Łódź. Kiedy się z nami zobaczysz? 11 października 2016.

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury. Co czeka Cię na miejscu? Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!

Szczegóły w załączniku  i na stronie:

Absolvent Talent Days jesień 2016 Łódź