14.12.2016 r. – Łódzki Test Informatyków. Uwaga! Dla najlepszego studenta z WMiI UŁ przewidziana jest Nagroda Dziekana!

Uwaga! Dla najlepszego studenta z naszego Wydziału przewidziana jest dodatkowa Nagroda Dziekana WMiI UŁ! Studenci WMiI UŁ biorący udział w teście będą zwolnieni z zajęć na czas konkursu na podstawie informacji od organizatora.

W dniu 14 grudnia 2016 r. w laboratoriach i pracowniach Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej odbędzie się VI edycja Łódzkiego Testu Informatyków dla studentów kierunków informatycznych. By wziąć udział w sprawdzianie trzeba zarejestrować się do 11 grudnia na stronie: http://www.testIT.p.lodz.pl

Organizatorami testu są łódzkie firmy z sektora IT: Accenture Services, Atos Polska, Comarch, Cybercom Polska, Ericsson/Ericpol, GFT Poland, Transition Technologis oraz PŁ. Wydział Fizyki i Informatyki UŁ jest partnerem wydarzenia. Pula nagród w tegorocznym teście wynosi 10 000 zł.