01-15.10.2015 r. – Program stażowy i spotkanie z mBankiem! bankowetalenty.pl

Studencie! Zasmakuj kariery w mBanku!
Od 1 października ruszyła rekrutacja na program stażowy w mBanku. Nabierz na niego apetytu!

Dzięki temu, że program stażowy w mBanku jest rotacyjny sprawdzisz, który departament najbardziej Ci odpowiada. W mBanku czeka na Ciebie:
• Wsparcie ze strony opiekuna merytorycznego oraz koordynatora HR w każdym z departamentów
• Umowa o pracę, wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, karta Multisport oraz dofinansowanie do wypoczynku
• Induction Day, warsztaty z zakresu kompetencji miękkich oraz spotkania integracyjne
• Informacja zwrotna i ocena pobytu po zakończeniu każdego etapu stażu.
Na Twoje CV czekamy do 8 listopada. Na programie stażowym mBank pracujesz na pełen etat (40 godzin tygodniowo)
Tylko wtedy będziesz mieć szansę na skorzystanie w pełni z wartościowej wiedzy i wyzwań, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli potrzebujesz więcej elastyczności – zapraszamy na program praktyk!

Zapraszamy również na spotkanie kulinarne!
Szczypta kreatywności, szklanka pracy grupowej, a może 2 łyżki zdolności analitycznych? Stwórz swój unikalny przepis na smakowitą karierę w mBanku.
Skomponuj składniki – kompetencje, które są Twoim wyróżnikiem oraz te, które chciałbyś nabyć w Naszym banku.

Wyślij swój pomysł i CV na spotkanie.lodz@bankowetalenty.pl do 15 października!
Autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych receptur zaprosimy na spotkanie kulinarne z pracownikami mBanku w Łodzi, które odbędzie się 20 października.

Aplikuj na: bankowetalenty.pl

Zobacz: mbank plakat