15.12.2015 – szkolenie dydaktyczne dla pracowników z nowoczesnych technik prac zespołowych

Szanowni Państwo,

Wydziałowa Komisja ds. Jakości Kształcenia serdecznie zaprasza nauczycieli na szkolenie dydaktyczne z nowoczesnych technik prac zespołowych (m.in. aplikacji internetowych do zarządzania projektami np. Trello).

Szkolenie to zostanie przeprowadzone z myślą o wszystkich nauczycielach akademickich prowadzących przedmioty, na których odbywa się praca w formie zespołowej, zarówno na kierunku matematyka jak i informatyka. Dzięki szkoleniu nauczyciel będzie mieć ułatwioną kontrolę pracy grupy a studenci będą mogli poznać nowoczesne techniki pracy zespołowej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu również wszystkich Państwa, którzy zainteresowani są tematyką szkolenia lub w najbliższych latach będą uczestniczyli w projektach wykorzystujących pracę zespołową.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 16.00-18.00 we wtorek 15 grudnia 2015 w sali D103.
…………………..
Członkowie Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia