16.11.2017 r. – Uniwersyteckie Targi Pracy

Zagwarantowana rozmowa rekrutacyjna podczas Targów Pracy na UŁ? Tak, to możliwe! Wystarczy kliknąć w link http://biurokarier.uni.lodz.pl/uniwersyteckie-targi-pracy-strefa-rekrutacji aby spotkać się z wybranym pracodawcą, a także skonsultować swoje CV. Na Targach czekać na Was będą przedstawiciele: Fujitsu Poland, Akademia Rainbow oraz BNP Paribas Securities Services Polska.

Zbliża się 13. edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, która w tym roku odbędzie się 16 listopada na Wydziale Zarządzania. Swoją obecność potwierdziło 48 wystawców, którzy zaoferują uczestnikom płatne staże, praktyki i możliwość pracy. W Strefie Rekrutacji z kandydatami przeprowadzą rozmowy kwalifikacyjne nasi Partnerzy: Fujitsu, BNP Paribas Securities Services, Rainbow Tours S.A. Akademia Rainbow. Co więcej, wszyscy uczestnicy projektu KREATOR KARIERY, którzy zostaną zakwalifikowani do Strefy Rekrutacji, mają gwarantowane spotkania z wybranymi pracodawcami.

Oprócz tego, osoby poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych będą mogły przejrzeć oferty organizacji pozarządowych, wśród których znajdą się m.in. Fundacja Urban Forms, Fundacja Swim for a Dream czy Fundacja Krwinka.

Na studentów czekać będą również doradcy zawodowi i prelekcje motywacyjne. W przestrzeni targowej będzie można zrobić zdjęcie do CV, a wcześniej skorzystać ze stanowiska z profesjonalnym makijażem. Udział w wydarzeniu ułatwi aplikacja mobilna Targi Pracy Uniwersytet Łódzkim.

Więcej informacji: 13 Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim

W dn. 16 listopada 2017 roku Biuro Karier UŁ organizuje XIII edycję Uniwersyteckich Targów Pracy. Wydarzenie jest okazją do poznania topowych łódzkich pracodawców i zbierania przez studentów naszej Uczelni pierwszych doświadczeń zawodowych. W tym roku, oprócz kilkudziesięciu wystawców, strefy doradczej oraz ofert pracy, praktyk i staży, po raz pierwszy oddajemy do dyspozycji studentów strefę rekrutacji, w której Partnerzy wydarzenia będą przeprowadzać wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Na Wydziałach będą organizowane spotkania przedtargowe dla studentów. Doradcy zawodowi Biura Karier UŁ wesprą przygotowania studentów do Targów Pracy poprzez konsultacje dokumentów aplikacyjnych. Podpowiedzą, w jaki sposób przygotować CV oraz na co zwrócić uwagę przed spotkaniem z pracodawcą. Dodatkowo, przekażą informacje, dotyczące programów, ułatwiających start na rynku pracy – w tym projektu KreaTOR Kariery (http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/).