Łódzkie Dni Informatyki na UŁ

ŁDI – Technologie 5G czyli piąty poziom prędkości

Serdecznie zapraszamy studentów na zbliżające się w listopadzie Łódzkie Dni Informatyki – największą tego typu inicjatywę w Łodzi, której organizatorami są Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki oraz ICT Polska Centralna Klaster.

Wydarzenie skierowane jest do pasjonatów informatyki z Łodzi i regionu łódzkiego, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w rozwoju nowoczesnych technologii.

ŁDI to ponad 100 wydarzeń, w tym 20 warsztatów prowadzonych przez 60 prelegentów, w których zostaną poruszone zagadnienia związane z najszybciej rozwijającymi się obszarami informatyki tj. internetem rzeczy, cyberbezpieczeństwem, czy też aplikacjami mobilnymi. Studenci planujący karierę w sektorze ICT będą mieć możliwość bezpośrednich rozmów i konsultacji  z pracodawcami podczas giełdy ofert pracy.

W dn. 23.11.2017 r. na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ odbędzie się szereg wykładów i warsztatów (wymagana rejestracja).

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie ŁDI: www.lodzkiedniinformatyki.pl

Na wszystkich studentów czekają konkursy, nagrody oraz pizza.

/na podst. informacji od organizatorów/