21.10.2015 r. – Łódzkie promuje Startupy- to już 3 spotkanie!

Szanowni Państwo!

Nie ulega wątpliwości, że obszar Startupów – jako oparty na nowatorskich pomysłach i wykorzystujący innowacyjne rozwiązania technologiczne – to najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor gospodarki. Zaś celem Województwa Łódzkiego oraz Uczelni biorących udział w projekcie jest aktywne włączenie się w budowę ekosystemu przyjaznego rozwojowi tych firm w całym województwie.

Jednym z elementów szeroko zakrojonej akcji jest właśnie organizacja czterech spotkań z cyklu Łódzkie promuje Startupy na czterech łódzkich uczelniach publicznych, skierowanych do licealistów, studentów i pracowników naukowych, podczas których uczestnicy będą mogli wysłuchać interesujących prelekcji, spotkać ciekawych gości ze środowiska startupowego, a przede wszystkich współtworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń i kontaktów studentów ze wszystkich łódzkich Uczelni.

Spotkania na Uniwersytecie Łódzkim oraz Politechnice Łódzkiej zgromadziły bardzo dużo chętnych zainteresowanych tematyką Startupową.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 października 2015 r. na Uniwersytecie Medycznym w Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznego przy ul. Pomorskiej 251 w Łodzi. Będzie to już 3 spotkanie z cyklu „Łódzkie promuje Startupy”.

Źródło informacji:

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego