23.03.2016 – Uwaga! Spotkanie z gośćmi z partnerskiej Uczelni w Gruzji na WMiI UŁ w dn. 23.03.2016 r. odwołane

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy informację, że z  uwagi na nagłą sytuację (zamieszki studentów na uczelni) Delegacja z Ivane Javakhishvili Tbilisi State University odwołała wizytę w Uniwersytecie  Łódzkim w przyszłym tygodniu. W związku z tym planowane w dniu 23.03.2016 r.  wizyta  na Wydziale Matematyki i Informatyki w godz. 15:00-16:00 została anulowana. Przepraszamy za zmianę planów. Na dzień dzisiejszy nie mamy informacji o ewentualnie innym terminie wizyty.

W kwestii  informacyjnej, na uczelni w Gruzji doszło do zamieszek:http://www.interpressnews.ge/en/society/76796-tsu-self-government-members-rush-into-principals-cabinet.html

źródło: BWZ UŁ , Łódź, dn. 16.03.2016 r.

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam wszystkich pracowników Wydziału na spotkanie z przedstawicielami  Ivane Javakhishvili Tbilisi State University w Gruzji.

Goście z partnerskiej uczelni pragną zapoznać się z naszym Wydziałem i nawiązać kontakty naukowo-dydaktyczne.  W skład delegacji wchodzą: Rector Prof. Vladimer Papava, Dean of the Faculty of Exact and Natural Sciences Prof. Ramaz Botchorishvili, Head of the Department of Foreign Relations Prof. Tea Gergedava.

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2016 r. (środa) w godz. 15.00 – 16.00, sala D103.

****
Zgodnie z otrzymaną z BWZ UŁ w dniu dzisiejszym wiadomością uprzejmie informujemy, że w dn. 23.03.2016 r. godz. 10.00 odbędzie się wykład Pana Rektora Prof. Vladimera Papavy pt. Necroeconomics and Georgia’s Experience of Post-Communist Economic Transformation w sali C 140 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Do udziału w nim serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników i studentów uczelni.

****
Prof.Vladimer Papava jest profesorem ekonomii, autorem ponad 200 publikacji na temat transformacji gospodarek krajów post-komunistycznych oraz rozwoju gospodarczego państw centralnego Kaukazu. W latach 1994-2000 jako Minister Gospodarki Gruzji wprowadzał reformy ekonomiczne, m.in. liberalizację gospodarki i handlu zagranicznego Gruzji. Zachęcamy do zapoznania się z biografią i dorobkiem naukowym Prof. Vladimera Papavy: http://www.papava.info/