Spotkanie przed Uniwersyteckimi Targami Pracy na WMiI UŁ

Chcesz skonsultować swoje CV? Porozmawiać o  tym, co zrobić, by znaleźć dobrą pracę? Dowiedzieć się, jak wygląda rynek pracy w Łodzi? Już we wtorek 24.10.2017 będziesz mieć taką okazję. Doradcy zawodowi z Biura Karier UŁ będą na Ciebie czekać na naszym wydziale w godz. 10.00-13.00. Zabierz swoje CV i głowę pełną pytań!

Uniwersyteckie Targi Pracy

W dn. 16 listopada 2017 roku Biuro Karier UŁ organizuje XIII edycję Uniwersyteckich Targów Pracy. Wydarzenie jest okazją do poznania topowych łódzkich pracodawców i zbierania przez studentów naszej Uczelni pierwszych doświadczeń zawodowych. W tym roku, oprócz kilkudziesięciu wystawców, strefy doradczej oraz ofert pracy, praktyk i staży, po raz pierwszy oddajemy do dyspozycji studentów strefę rekrutacji, w której Partnerzy wydarzenia będą przeprowadzać wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Na Wydziałach będą organizowane spotkania przedtargowe dla studentów. Doradcy zawodowi Biura Karier UŁ wesprą przygotowania studentów do Targów Pracy poprzez konsultacje dokumentów aplikacyjnych. Podpowiedzą, w jaki sposób przygotować CV oraz na co zwrócić uwagę przed spotkaniem z pracodawcą. Dodatkowo, przekażą informacje, dotyczące programów, ułatwiających start na rynku pracy – w tym projektu KreaTOR Kariery (http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/).