Szkolenie firmy StatSoft Polska na WMiI UŁ

Serdecznie zapraszamy na szkolenie Analizy wielowymiarowe, jakie firma StatSoft Polska we współpracy z Uniwersytetem Łódzkim organizuje specjalnie dla pracowników i studentów Uniwersytetu Łódzkiego.

Uczelnia nasza zakupiła w firmie StatSoft licencję oprogramowania STATISTICA dla pracowników i studentów.

Szkolenie będzie miało formę prezentacji i odbędzie się 25 stycznia 2019 r. (piątek) w godzinach 8:30-13:00 w Auli Wydziału Matematyki i  Informatyki UŁ .

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na stronie internetowej www.statsoft.pl/SiteLicense/UL.

Szkolenie jest bezpłatne.

Więcej informacji można uzyskać w Pracowni Informatycznej WMiI (pok. C217 i C216; tel. : 42 635 5893, 42 635 5894, mail: pi@wmii.uni.lodz.pl).

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

Ogłoszenie szkolenie Statistica 2019

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.