25.04, 08-09.05.2019 r. -Oferta szkoleń dla pracowników naukowo-dydaktycznych z Wydziału Zarządzania UŁ

Szanowni Państwo,

Centrum Rozwoju Dydaktyki Wydziału Zarządzania UŁ organizuje szkolenia „Design Thinking w edukacji” oraz „Case study – efektywna i efektowna metoda dydaktyczna”, na które serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Łódzkiego. Szkolenia są odpowiedzią na dynamiczne wyzwania współczesnej edukacji i zmieniające się potrzeby odbiorców usług edukacyjnych.

Celem warsztatów jest poznanie i praktyczne wykorzystanie narzędzi metodyki Design Thinking (Myślenia Projektowego) oraz Case study, służących tworzeniu nieszablonowych rozwiązań w edukacji, które z powodzeniem można wykorzystać w procesie dydaktycznym.

Wszystkie narzędzia wykorzystywane podczas warsztatów będą stanowiły cenną inspirację do modelowania sposobu nawiązywania relacji ze studentami oraz przekazywania im wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Szkolenie z metody case study zaowocuje przygotowaniem uczestników do opracowania autorskich case’ów oraz not dydaktycznych wykorzystywanych podczas zajęć.

Szkolenia poprowadzą praktycy z bogatym doświadczeniem.

Dodatkowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program szkoleń znajdziecie Państwo na stronach:

Case study – efektywna i efektowna metoda dydaktyczna

Design Thinking w edukacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Olga Drynia, promocja.wz@uni.lodz.pl, tel. 42 635 63 41

Ewelina Jaworska, ewelina.jaworska@uni.lodz.pl, tel. 42 635 63 41

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.