Gala Konkursu Matematyka Moja Pasja na WMiI UŁ

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu Matematyka Moja Pasja zostali:

W kategorii szkół gimnazjalnych: Marcin Gołębiewski – Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju w Łowiczu

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych: Kamil Galewski – I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim​

Warto też, dodać, że w rozgrywce finałowej tę samą liczbę punktów otrzymała Aleksandra Bilińska – Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego​, jednak Kamil zdobył większą liczbę punktów w eliminacjach i dlatego to On okazał się zwycięzcą.

Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gali konkursu MMP 2018.

****

Zapraszamy na Galę Finał wą największego konkursu matematycznego w regionie łódzkim „Matematyka Moja Pasja” 26 marca 2018 o godzinie 10.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Banacha 22 (Aula).

To już 8 edycja konkursu, który z roku na rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku udział wzięło 2272 uczniów z 203 szkół średnich, gimnazjalnych i podstawowych z całego województwa. Konkurs objęty jest patronatami Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa, Rektora UŁ oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Spotkania dla dziennikarzy przewidziane są na godzinę 11.00 (możliwość porozmawiania z laureatami, ich nauczycielami, organizatorami konkursu).

Udział w Gali potwierdzili m. in. Rektor Uniwersytetu Łódzkiego, Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ.

Wiej informacji o tegorocznej edycji konkursu w załączniku oraz na portalu Konkursu.

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.