Enactus University of Lodz na WMiI UŁ

W dn. 27.03.2018 r. w godz. 9.00-14.00 przedstawiciele organizacji studenckiej Enactus University of Lodz będą zachęcać studentów naszego Wydziału do aktywnego uczestnictwa w tej inicjatywie  non -profit, łączącej świat biznesu i młodzież.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko promocyjne w siedzibie Wydziału – tradycyjnie na parterze na wprost wejścia.

Więcej informacji o organizacji na stronie: www.enactus.uni.lodz.pl skąd poniższy fragment:

CZYM JEST ENACTUS?

Enactus (dawniej SIFE) jest inicjatywą, w której spotykają się obecni liderzy, przedstawiciele biznesu oraz środowiska naukowego z liderami przyszłości, zdolnymi i aktywnymi studentami.

Jako drużyna Enactus Uniwersytetu Łódzkiego, wspólnie z doradcami biznesowymi dążymy do pobudzenia przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej wybranych środowisk. W tym celu realizujemy projekty edukacyjne. Kierując się zasadami etyki, stale poszukujemy rozwiązań biznesowych oraz mechanizmów rynkowych, które trwale i skutecznie poprawią jakość życia lokalnych społeczności.

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.