27.10.2015 r. – Uroczyste Spotkanie z okazji Jubileuszu 80-lecia Urodzin Profesora Bolesława Szafirskiego

Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Matematycznego serdecznie zapraszają na Uroczyste Spotkanie z okazji Jubileuszu 80-lecia Urodzin Profesora Bolesława Szafirskiego organizowane pod patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UJ.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 października 2015 roku w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, przy ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 6 (nowy kampus UJ).

Rozpocznie je o godzinie 16.00 w sali 1093 sesja naukowa, podczas której referaty przedstawią potomkowie naukowi Jubilata. Następnie, o godzinie 17.00, zaprosimy przybyłych gości do sali 1016 na główną uroczystość.