3 Gala Absolwentów na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ

3 Gala Absolwenta WMiI odbyła się 9 grudnia 2016 r. o godzinie 17.30 w Auli WMiI.

20161209-180339-5772

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Poprzednie trzy Gale ( jak przystało na informatyków, liczone były od 0) odbyły się w latach 2014- 2015. W odróżnieniu od tych, które organizowane są przez inne Wydziały, jedną z atrakcji naszej Gali (tej i poprzednich) jest program artystyczny organizowany przez grupę studentów naszego Wydziału. W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele firm współpracujących z Wydziałem. Uwaga!!! Przewidziane były niespodzianki dla wyróżniających się absolwentów!

Oczywiście najważniejszą częścią Gali było wręczenie dyplomów, podczas którego nasi absolwenci wystąpili w biretach w barwach Wydziału. Rzut biretami i pamiątkowe zdjęcie zakończyły część oficjalną, po której nastąpił skromny poczęstunek.

gala