“bankITup” – Hackathon Banku Zachodniego WBK.

Tematyką wydarzenia jest Bank 2030. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie rozwiązania, przy pomocy dowolnej technologii, przedstawiającego bankowość przyszłości. Rozwiązaniem mogą być koncepcje pokazujące wizję funkcjonowania usług bankowych od strony konsumenckiej, pomysły pokazujące jak nowoczesne technologie mogą pomóc w skróceniu czasu realizacji czynności bankowych lub zwiększeniu efektywności pracy banku.

Hackathon bankITup odbędzie się 20 maja 2017 roku w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej (ul. Hoene-Wrońskiego 10). Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie i w zespołach liczących maksymalnie pięciu członków. Rejestracji można dokonać za pomocą formularza znajdującego się na oficjalnej stronie konkursu – www.bankitup.challengerocket.com.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 26 000 zł. Zwycięski zespół ma szansę na współpracę z bankiem oraz pracę nad dalszym rozwojem projektu.

Do udziału w hackathonie zapraszamy pasjonatów nowych technologii, programistów, studentów, grafików z całej Polski oraz wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w pracy nad ciekawymi projektami z dziedziny finansów. Udział w konkursie to również możliwość:

• zaprezentowania swojego talentu przed potencjalnymi pracodawcami i partnerami biznesowymi,
  • rozwinięcie umiejętności pod okiem doświadczonych mentorów,
  • nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych,
  • możliwość wygrania cennych nagród,
  • szansa na współpracę z Bankiem nad dalszym rozwojem projektu.

W załączeniu przesyłam dodatkowo notkę prasową oraz logo hackathonu.

=> Proszę o informację, czy inicjatywa spotkała się z Waszym zainteresowaniem i kiedy informacja o hackathonie może zostać udostępniona?

Zapraszam również do wydarzenia na Facebook’u.