Bezpłatne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli w Szkole Edukacji.

Rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Edukacji PAFW i UW. To jedyne w Polsce dzienne i bezpłatne, kwalifikacyjne studia podyplomowe dla osób, które chcą być skutecznymi nauczycielami języka polskiego lub matematyki.

Studia trwają rok, łączą teorię akademicką z całoroczną praktyką w szkołach (ponad 300 godz. praktyk). Wykorzystują metody stosowane w naj­lepszych centrach kształcenia nauczycieli na świecie. Studenci są pod indywidualną opieką tutorską.

Zapisy prowadzone są przez stronę www.szkolaedukacji.pl.

Rekrutacja trwa do 2 kwietnia br.

Kandydaci mogą ubiegać się o przyznanie stypendium (do 2 tys. zł miesięcznie) oraz miejsca w akademiku.

Szkoła Edukacji utworzona została  przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Uniwersytet Warszawski we współpracy z Teachers College nowojorskiego Uniwersytetu Columbia.

Na kandydatów czeka 60 miejsc.

Dodatkowe materiały w załącznikach:

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.