Bezpłatne szkolenie – Spójrz na Horyzont: Spójrz na Horyzont: jak skutecznie aplikować w programie “Horyzont 2020”?

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów – PolDoc zaprasza na bezpłatne szkolenie:

Spójrz na Horyzont: jak skutecznie aplikować w programie “Horyzont 2020”?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o programie Horyzont 2020, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się więcej o wymaganiach stawianych uczestnikom programu, oraz jak skutecznie zmierzyć się z formalnościami.

Wiedza nabyta na szkoleniu pomoże Ci skutecznie aplikować w programie “Horyzont 2020“.

Termin: 22 października o godzinie 10:00-13:00.

Miejsce: Łódź, Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym UŁ, ul. Kopcińskiego 16/18, Sala numer 3

Prowadzący: Dr Andrzej Klimek

Liczba miejsca ograniczona