Bezpłatne szkolenie – „Umowy konsorcjum w programie Horyzont 2020”

„Umowy konsorcjum w programie Horyzont 2020”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim zaprasza na bezpłatne szkolenie: „Umowy konsorcjum w programie Horyzont 2020”

Celem spotkania jest zapoznanie Państwa z tematyką umów konsorcjum. W trakcie szkolenia dowiedzą się Państwo, z jakich elementów składa się umowa konsorcjum, na co zwrócić uwagę przy jej tworzeniu i podpisywaniu, co jest ważne w jej treści z punktu widzenia koordynatora, jak i uczestnika projektu. Ponadto, zapoznają się Państwo z dobrymi praktykami przy tworzeniu umowy konsorcjum.

Ramowy program szkolenia:

• Co to jest umowa konsorcjum?
  • Z jakich elementów składa się umowa konsorcjum?
  • Co jest ważne dla członków konsorcjum?
  • Co jest ważne dla koordynatorów?
  • Dobre praktyki przy tworzeniu umowy konsorcjum

Prowadzący:

Dr hab. Monika Namysłowska – profesor nadzw. w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista ds. aspektów prawnych Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim.

Data szkolenia: 21.10.2016r.

Godzina: 10:00-12:00

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (Łódź, ul. Kopcińskiego 8/12), sala 1.04

Ilość miejsc ograniczona:

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie informacji na adres: rpk@uni.lodz.pl

/źródło: Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE UŁ/