Cloud Builders’ Day – Łódź (wraz z TTPSC)

Cloud Builders’ Day to całodzienne, bezpłatne warsztaty dotyczące rozwiązań chmurowych (AWS), organizowane w całym kraju. Podczas spotkania uczestnicy wykonują zadania związane m.in. z budowaniem systemów dużej dostępności z wykorzystaniem auto-scalingu.

Zdobądź praktyczne umiejętności!

Podczas Cloud Builder’s Day poruszone zostaną takie zagadnienia jak m.in.:
• Wykorzystanie różnego rodzaju baz danych.
• Analiza dużych zbiorów danych z wykorzystaniem ekosystemu Hadoop i sposobami ich wizualizacji.
• Budowanie systemów opartych o usługi klasy Serverless oraz Konteneryzacja.
• Wykorzystanie usług opartych o AI (Sztuczną Inteligencję).
• Narzędzia wspomagające pracę developerską.

Cloud Builders’ Day w Łodzi
Łódzka edycja CBD odbędzie się w auli na wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 9:00; zakończenie planowane jest na godzinę 16:00. Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych rozwiązaniami AWS bez względu na stopień zaawansowania. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenia udziału na platformie meetup oraz zabranie ze sobą laptopa. Na miejscu zapewnimy napoje i poczęstunek. Wydarzenie jest współorganizowane z firmą Transition Technologies PSC, działającą w takich obszarach jak m.in. AR, IoT, PLM, R&D oraz wdrażanie i rozszerzanie rozwiązań marki Atlassian.

Weź udział!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny; rejestracja przebiega dwuetapowo. Pierwszym krokiem jest oznaczenie swojej obecności na platformie MeetUp. Następnie, około 2 tygodnie przed warsztatami opublikujemy (także tutaj) ankietę, na podstawie której przygotowana zostanie ostateczna lista osób wpisanych na warsztaty. Nie martwcie się! O ankiecie przypomnimy Wam mailowo 😊 Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona!

O wydarzeniu informujemy także tutaj: https://www.facebook.com/events/432015084253544/

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.