do 07.10.2018 r. – zgłoszenia na III Konferencję Ars Docendi – rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów na UJ w Krakowie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w III konferencji Ars Docendi – rozwijanie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich i doktorantów, która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek), w godz. 10.00-18.00 na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Zachęcamy do podzielenia się doświadczeniem w zakresie kształcenia dydaktycznego doktorantów, jak również doskonalenia kwalifikacji dydaktycznych nauczycieli akademickich. Chętnie poznamy wyniki badań w zakresie dydaktyki akademickiej, zarządzania szkolnictwem wyższym, w tym szczególnie zasobami ludzkimi na uczelniach, wyniki badań na temat diagnostyki potrzeb, strategii, metod, organizacji i ewaluacji procesu rozwoju kompetencji dydaktycznych doktorantów i wykładowców.

W załączniku przesyłamy zaproszenie na konferencję, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie tej informacji wśród osób zainteresowanych rozwojem kompetencji dydaktycznych doktorantów i wykładowców Państwa uczelni. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej http://www.arsdocendi.uj.edu.pl (w zakładce: konferencja).

W zał.  zaproszenie

W razie pytań prosimy o kontakt,

z poważaniem

Laura Rabiej
Biuro Doskonalenia Kompetencji

Centrum Wsparcia Dydaktyki

Uniwersytet Jagielloński

Gołębia 24, pok. 013

(źródło informacji: sekretariat Prorektora ds. kształcenia UŁ)

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.