do 25.04.2018 r. – Konferencja Zderzenia Poznawcze

Szanowni Państwo,

mam wielką przyjemność zaprosić do udziału w trzeciej edycji studenckiej konferencji kognitywistycznej Zderzenia Poznawcze, organizowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

W trakcie dwóch dni studenci trzeciego roku kognitywistyki Uniwersytetu Warszawskiego przedstawią rezultaty swoich prac nad licencjatami i projektami badawczymi. Wśród nich znajdą się między innymi wyniki badań w dziedzinie psychologii i filozofii eksperymentalnej, projekty informatyczne realizujące pomysły z obszaru neuronauk i lingwistyki, a także prace teoretyczne związane z filozofią umysłu, filozofią języka, logiką czy sztuczną inteligencją.

Z uwagi na szeroki zakres tematów, którymi zajmuje się kognitywistyka, zachęcamy do czynnego oraz biernego uczestnictwa studentów wszystkich związanych z nią specjalizacji, tym bardziej tych, którym nie jest obca interdyscyplinarność.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 i 20 maja w placówce Centrum Nowych Technologii UW (CeNT UW). Udział w konferencji, tak czynny jak i bierny, jest bezpłatny.

Termin nadsyłania abstraktów: 25 kwietnia.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
zderzenia.poznawcze@gmail.comW załączonym zaproszeniu bardziej  szczegółowe informacje.

Organizatorzy:

ZDERZENIA POZNAWCZE

Instytut Filozofii UW
Krakowskie Przedmieście 3
Grafika

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.