do 31.10.2018 r. – nabór prac do konkursu Fundacji mBanku “Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki

Konkurs Fundacji mBanku “Krok w przyszłość” na prace studenckie z matematyki – pula nagród 40 tys. zł.

Fundacja mBanku, pozytywnie oceniając pierwsze dwie edycje swojego konkursu “Krok w przyszłość” na prace studenckie z matematyki (w każdej edycji było ponad 30 zgłoszeń z różnych uczelni w całej Polsce; wszystkie trzymały jakość), ogłosiła kolejną, trzecią edycję konkursu, z pulą nagród 40 tys. zł.

Zgłaszane prace magisterskie, licencjackie lub naukowe powinny promować nowatorskie, oryginalne rozwiązania lub wskazywać nowe kierunki bądź metody badawcze. Autor zwycięskiej otrzyma, oprócz nagrody finansowej, statuetkę STEFCIO. Trofeum symbolizuje wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha i nawiązuje do jego wielkich osiągnięć.
Wyróżnienia przyznaje Jury pod przewodnictwem prof. Pawła Strzeleckiego, dziekana Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pula nagród ufundowanych przez Fundację mBanku wynosi 40 tys. zł:  nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości po 10 tys. zł.

Prace studenckie obronione lub opublikowane w 2018 roku można zgłaszać  do 31 października 2018 r.

Więcej szczegółów, regulamin konkursu:

/Komunikat z dn. 03.10.2018 r./

Trwa nabór do konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki.

Do konkursu można zgłosić pracę naukową, licencjacką lub magisterską o tematyce matematycznej, przyjętą do druku lub wypromowaną w 2018 roku.  Praca konkursowa powinna proponować nowatorskie, oryginalne rozwiązania, wskazujące nowe kierunki badań, nowe metody badawcze.

Nabór prac trwa od 30 czerwca do 31 października 2018 r.

Konkurs na najlepszą pracę studencką z matematyki został ustanowiony przez mFundację w 2016 r.

Pula nagród ufundowanych przez Fundację mBanku wynosi 40 tys. zł:  nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości po 10 tys. zł. Laureat nagrody głównej otrzyma oprócz nagrody finansowej, statuetkę STEFCIO. Trofeum symbolizuje wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha i nawiązuje do jego wielkich osiągnięć.

Firma mBank należy do Rady Biznesu WMiI UŁ.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz wniosek znaleźć można na stronie: www.mFundacja.pl  (link do zakładki: https://www.mbank.pl/mfundacja/krok-w-przyszlosc/).

W załączeniu:

Ulotka informacyjna Konkurs Krok w przyszłość

Regulamin Konkursu Krok w przyszłość

Wniosek_zgłoszeniowy Konkurs Krok w przyszłość

Biuro Konkursu:

Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk

mail: krok.przyszlosc@impan.pl ,

tel.:  (22) 522 82 32 (dostępny od pn. do pt. w godzinach 9-10 i 14-15)

/Komunikat z dn. 09.07.2018 r./

/źródło: materiały organizatora/

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.