21.04.2016 r. – Uroczyste podpisanie umowy z firmą CERI International

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podpisanie umowy z firmą Ceri International.

Umowę podpisywali: Pan Miguel Angel Rodriguez Alvarez – Prezes Zarządu firmy CERI International oraz Prof. dr hab. Ryszard Pawlak – Dziekan Wydziału  Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego.

Poniżej komunikat prasowy na ten temat oraz krótka fotorelacja z wydarzenia autorstwa Pana dr. Sebastiana Wojczyka.

Komunikat prasowy na temat podpisania umowy między WMiI UŁ a firmą CERI International

Firma Ceri International nowym członkiem Rady Biznesu WMiI UŁ

W dniu 21 kwietnia 2016 r. (czwartek), o godz. 12:30 zostanie podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego a firmą CERI International, centrum outsourcingowym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie efektywnego zarządzania procesami biznesowymi oraz dynamicznie rozwijającym się Centrum Kompetencji Inżynierii Oprogramowania. Uroczystość odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ (ul. Banacha 22, sala D103).

Sygnatariusze deklarują chęć współpracy m.in. przy organizacji wspólnych wykładów, zajęć seminariów i szkoleń oraz doskonalenia programów studiów w celu lepszego przygotowania absolwentów na potrzeby współczesnego rynku pracy. Najlepsi studenci Wydziału będą mogli odbywać w CERI International praktyki, zaś najlepsi absolwenci będą mogli otrzymać atrakcyjne oferty pracy kierowane m.in. do matematyków i informatyków.