08.03.2016 r. – Kierunek e-książka. Tekst. Dźwięk. Obraz.” – Konferencja w Bibliotece UŁ

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego wspólnie z Wydawnictwem Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na piąte spotkanie poświęcone tematyce książki elektronicznej, które organizowane jest w ramach trwającego od 6 do 12 marca 2016 r. Międzynarodowego tygodnia czytania e-książek. Spotkania mają wspólny temat – Kierunek e-książka. W roku bieżącym seminarium odbędzie się pod tytułem Kierunek e-książka. Tekst. Dźwięk. Obraz. Naszym zamierzeniem jest ukazanie jak współcześnie możemy rozumieć książkę elektroniczną oraz jak wiele posiada ona form przekazu. Liczymy, że konferencja podniesie poziom wiedzy o e-czytelnictwie, e-edukacji, e-nauce oraz pozwoli przełamać opory czytelników, studentów, naukowców przed nowymi mediami.

Zapraszamy 8 marca w godz. 10.00-14.00, spotkanie poprowadzi Kinga Klimczak.

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego   ul. Matejki 32/38  sala 302

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1699015400355542/