Aktualności

4Developers Łódź - interdyscyplinarna konferencja programistyczna 23.10.2018

Zapraszamy studentów WMiI na

4Developers Łódź –  interdyscyplinarna konferencja programistyczna odbędzie się 23 października w Hotelu Ambasador Premium.

Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjnym i integrującym lokalną społeczność programistyczną. Program obejmuje wykłady w ramach czterech ścieżek tematycznych: .NET, C++, Java oraz Soft Skills. Prezentować będą doświadczeni prelegenci, znani z ogólnopolskiej sceny IT....Read More »


Stypendia Miasta Łodzi dedykowane studentom I roku studiów stacjonarnych będącym laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i tematycznych.

Z przyjemnością informujemy, iż Miasto Łódź przystąpiło do realizacji VIII edycji miejskiego programu stypendialnego w roku akademickim 2018/2019.

Stypendia Miasta Łodzi dedykowane są studentom I roku studiów stacjonarnych będącym laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i tematycznych.

Informacje na temat Stypendiów Miasta Łodzi wraz z regulaminem i wykazem olimpiad przedmiotowych i tematycznych...Read More »


do 01.12.2018 - MSRI Call for Applications. Summer Research for Women i Mathematics Program

MSRI Call for Applications

Summer Research for Women i Mathematics Program

The Mathematical Sciences Research Institute in Berkeley, California invites applications for its 2019 Summer Research for Women in Mathematics program.

Applications are due by December 1, 2018.

Decisions will be announced by January 15, 2019.

The visits must take place between June 10, 2019...Read More »


17.10.2018 r. - prezentacja zagranicznej literatury naukowej na WMiI UŁ

Sz. Państwo,

Uprzejmie informujemy o już tradycyjnej na naszym Wydziale prezentacji zagranicznej literatury naukowej w holu na parterze, przed salą Rady WMiI UŁ.

Prezentacja odbędzie się w godz. 9.30-12.00 dn. 17.10.2018 r.  

W zał. zaproszenie od organizatorów.

Wykazy prezentowanych pozycji pracownicy Wydziału otrzymali drogą mailową.

 

...Read More »

do 22.10.2018 r. - zapisy na weekendowe kursy nt. nowych technologii. Zaproszenie dla studentów WMiI UŁ od firmy Atos

Atos, międzynarodowa firma informatyczna, posiadająca jeden ze swoich oddziałów w Łodzi, zaprasza studentów do wzięcia udziału w weekendowych kursach nt. nowych technologii.

Kursy będą obejmowały takie zagadnienia jak Google Cloud, Amazon Web Services, BI, Big Data, IOT oraz IT Consulting.

Aplikować można przez stronę https://jobs.atos.net/  , nr. referencyjny 101705

W zał....Read More »


24.10.2018 r. - Łódzki Dzień IT na WMiI UŁ

W dniu 24.10.2018 r. na naszym Wydziale odbędzie się konferencja Łódzki Dzień IT organizowana przez Studenckie Koło Naukowe SCI (Studenckie Centrum Informatyczne).

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych za zgodą Dziekana Prof. dr. hab. M. Studniarskiego, studenci biorący udział w konferencji są zwolnieni z zajęć. Organizatorzy konferencji prowadzą listę uczestników, do...Read More »


Obowiązkowe szkolenia z BHP oraz Prawa Autorskiego/ The mandatory OSH training and The copyright course

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Studenci (wszystkich rodzajów studiów) rozpoczynający studia w roku akademickim 2018/2019 zobowiązani są w terminie do 30.11.2018 r. do zaliczenia szkoleń z BHP i Prawa autorskiego, które dostępne są dla studentów na platformie e-Campus UŁ (https://moodle.uni.lodz.pl/)    Są to szkolenia OBOWIĄZKOWE !!!

Informacje o...Read More »


Oferty pracy dla nauczycieli w szkołach

Sz. Państwo,

uprzejmie informuję, że napływające ostatnio licznie na Wydział oferty pracy dla nauczycieli są zamieszczane na bieżąco na tablicy przy sekretariacie oraz w komunikatach na stronie wydziałowej.

Poniżej w zał. kila z nich.

Zainteresowanym pracą nauczyciela (do której podjęcia w niektórych przypadkach wystarczy ukończenie studiów na poziomie licencjatu) polecamy też stronę Kuratorium...Read More »


do 16.11.2018 r. i 15.12.2018 r. - Ubezpieczenie NNW 2018/2019 dla studentów, doktorantów i pracowników

Szanowni Państwo,

Jak co roku przedstawiamy propozycję ubezpieczenia NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) dla studentów, doktorantów i pracowników UŁ. W roku akademickim 2018/2019 ubezpieczycielem w tym zakresie ponownie został PZU S.A.  W przypadku studentów i doktorantów roczna składka ubezpieczenia pozostała na poziomie z zeszłego roku (67 zł), natomiast w przypadku pracowników...Read More »


do 26.10 i 30.10.2018 r. - Rekrutacja do programu stypendialnego Młodzi w Łodzi oraz Stypendia Miasta Łodzi

Tradycyjnie, równocześnie z rokiem akademickim, startuje rekrutacja do programów stypendialnych Młodzi w Łodzi oraz programu Stypendia Miasta Łodzi.

Więcej informacji w załączonym materiale prasowym oraz na naszej stronie www.mlodziwlodzi.pl i FB  https://www.facebook.com/Mlodzi.w.Lodzi lub w poniższych linkach:

https://mlodziwlodzi.pl/zgarnij-licencje-na-stypendium-startuje-rekrutacja-do-11-edycji-programu-stypendialnego-mlodzi-w-lodzi/

https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/stypendia-pracodawcow/

https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/stypendia-miasta-lodzi/

https://www.facebook.com/Mlodzi.w.Lodzi/posts/1886092464802574

https://www.facebook.com/Mlodzi.w.Lodzi/posts/1884780468267107

 

 

Źródło informacji:

Biuro Obsługi...Read More »


Older Entries »

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.