Kolejna edycja kursu Tworzenie WebApps w Node.js & Angular JS dla studentów WMiI UŁ organizowany przez firmę Focus Telecom Polska

Szanowni Studenci,

Już w tym semestrze zapraszamy Was na reedycję kursu, przygotowanego we współpracy z firmą Focus Telecom Polska, pt. “Kurs Tworzenia WebApps w Node.js & Angular”.

Tak jak poprzednio, będziecie mieli okazję poznać mechanizmy oraz sposób myślenia, pozwalające zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku.

W projekcie kursu główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną, oraz redukując formę wykładu do minimum.

Poprzednia edycja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem uczestników, organizator wyciągnął też wnioski z własnych obserwacji i Waszych opinii.

Na tej podstawie ulepszył część merytoryczną oraz organizację kursu, aby jeszcze lepiej spełniał Wasze oczekiwania.

Obecną edycję rozpoczynamy 24 kwietnia bieżącego roku – zachęcamy do zapoznania się z programem na stronie www.focustelecom.pl/kurs, gdzie będziecie też mogli się zapisać na kurs.

Firma Focus Telecom Polska jest Członkiem Rady Biznesu WMiI UŁ.

Link do filmu z gali finałowej poprzedniej edycji kursu:

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.