rejestracja do 14.10.2015 r. – Marathon24 – konkurs programistyczny

Ze strony http://www.marathon24.com/:

Marathon24 jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych zespołowych konkursów programistycznych w Europie, który przyciąga najlepszych programistów z całego świata. Otwarta formuła konkursu pozwala informatykom brać udział i rywalizować ze sobą niezależnie od wieku, wykształcenia czy doświadczenia zawodowego.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W kwalifikacjach online wszystkie trzyosobowe drużyny walczą by znaleźć się w czołowej trzydziestce, która jest zapraszana do drugiego etapu. Wielki Finał trwa nieprzerwanie przez 24 godziny, w trakcie których zespoły walczą między sobą o nagrodę główną.

Wielki Finał edycji 2013 i 2014 został przeprowadzony w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, natomiast w 2015 roku Wielki Finał będzie rozegrany w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Marathon24 jest organizowany co roku przez CodiLime i jest wspierany przez tak znaczące firmy i instytucje jak PKO Bank Polski (największy bank w Europie centralnej), Bank Zachodni WBK, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Uniwersytet Warszawski, Polska Akademia Nauk, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, miasto Gdynia i Asseco Poland. Edycja 2014 zgromadziła niemal 2000 programistów z 49 krajów na pięciu kontynentach.

Rejestracja zawodników 1 września – 14 października 2015 r.

PLAKAT_

ULOTKA_