do 11.04.2019 r. godz. 14.00 – Nabór na stypendium Mizuta Josai University Educational Corporation (Japonia).

Nabór na stypendium Mizuta Josai University Educational Corporation (Japonia).

Jest to roczne stypendium nauki języka japońskiego a szczegółowe informacje zawarte są na naszej stronie https://bwz.uni.lodz.pl/inne-oferty-stypendia/koordynacja-ul/mizuta-scholarship-japonia

W załączeniu – dokumenty aplikacyjne oraz informacje odnośnie warunków stypendium.

Procedura aplikacyjna dla studentów UŁ zainteresowanych wyjazdem na stypendium do Japonii od września 2019 r.

Student zobowiązany jest do złożenia poniższych dokumentów wraz z wymaganymi podpisami w wersji papierowej do 11.04.2019 r. do godz. 14:00 do BWZ UŁ, pok. 7.

1) Wniosek Aplikacyjny – potwierdzony przez  Prorektora ds. współpracy z zagranicą UŁ (za pośrednictwem BWZ UŁ)

2) List rekomendujący od dwóch wykładowców z Uniwersytetu Łódzkiego

3) List motywacyjny

4) Wykaz ocen (do pobrania w jęz. angielskim z Dziekanatu macierzystego Wydziału)

5) Kopia paszportu

6) Kopia wstępnej zgody Dziekana macierzystego wydziału na wyjazd, określająca warunki zaliczenia rocznych studiów w Japonii przez UŁ

2019 Mizuta Scholarship Application 2019

Mizuta Scholarship Terms and Conditions

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.