do 31.05.2019 r. – Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. Jest to szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Począwszy od marca br., do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Prace będą oceniane przez szerokie grono specjalistów. Autorzy publikacji, które według kapituły istotnie przyczyniają się do rozwoju rzeczywistości szkolnej i akademickiej, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10.000 zł. w każdej kategorii konkursu podczas uroczystej gali w listopadzie br.

Dla zainteresowanych załącznik z ulotką oraz z plakatem zapraszającym do udziału w konkursie.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie też Państwo na stronie konkursu.

Patronat medialny nad Konkursem: Res Publica Nowa i Radio Kampus.

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.