16.10-22.11.2017 r. – Konkurs Programistyczny Mastercoder Vol. 4 organizowany przez Cybercom Poland Sp. z o.o. – członka Rady Biznesu WMiI UŁ

Mastercoder Vol. 4 – Konkurs Programistyczny- Czy masz już licencję na kodowanie?

16 października rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego „MasterCoder”! W tym roku na wszystkich uczestników czeka dosyć nietypowa misja. Poszukiwane są wybitne jednostki bądź grupy agentów, którzy zmierzą się zdalnie z dwoma dwutygodniowymi szpiegowskimi zadaniami o charakterze hackathonu.

Podczas misji specjalnej agentów z bananowej republiki San Escobar sprawdzana będzie pomysłowość, wiedza i wytrwałość. Do finału zostaną zakwalifikowani najlepsi rekruci z etapu rankingowego. Finałowa misja odbędzie się na Łódzkich Dniach Informatyki 22 listopada 2017 !  Do wygrania zaszczytny tytuł MasterCodera 2017 oraz nagrody dla finalistów o łącznej wartości 3000 zł. Jak na tajną misję przystało, informacje są oczywiście top secret.

Najwyższy czas poczuć się niczym James Błond lub JSON Bourne i uwierzyć, że Mission is Possible!
Chcesz zdobyć licencję na kodowanie?

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie www.mastercoder.pl

Mastercoder_2017 ulotka