Oferta praktyk informatycznych w portalu Histmag.org

Zostań rycerzem IT – zrób praktyki studenckie w portalu Histmag.org

Interesuje Cię działanie „od środka” dużego portalu tematycznego? A może szukasz ciekawego miejsca, żeby praktycznie rozwinąć swoje zdolności informatyczne? Zgłoś się na praktyki studenckie w Histmag.org!

Redakcja portalu Histmag.org to zespół energicznych ludzi, chcących opowiadać o przeszłości z wykorzystaniem internetu. Jesteśmy jednym z najpopularniejszych mediów historycznych w Polsce, od lat współpracujemy z wieloma uczelniami, instytucjami kultury i wydawnictwami. To co robimy, robimy z pasji i przekonania, że historia może być ciekawa i przydatna również w teraźniejszości.

Oferujemy realizowane zdalnie praktyki studenckie w ustalonym z redakcją terminie skierowane do studentów uczelni w całej Polsce. Oferujemy praktyki redakcyjne (popularyzatorskie i dziennikarskie), w dziale promocji i reklamy oraz praktyki informatyczne.

Wymagania i informacje dla wszystkich kandydatów na praktyki:
* prosimy o załączenie CV wraz z adnotacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu rekrutacji na praktyki zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.”
* wymagany jest status studenta lub młodego absolwenta (do 30 roku życia)
* wymiar godzinowy praktyki – łącznie około 100 godzin (może zostać dostosowany do wymogów uczelni)
* realizacja zdalna
* praktyka ma charakter nieodpłatny, z możliwością nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyki

Wymagania dla praktyk informatycznych:
* studia na kierunkach IT i pokrewnych lub odbyty kurs programowania (PHP),
* chęć rozwinięcia umiejętności informatycznych w praktyce, w dużym serwisie internetowym
* chęć nauki jest kluczowa
* technologie: PHP, Laravel, obsługa i optymalizacja serwera

Zgłoszenia należy przesyłać na adres praktyki@histmag.org. Zgłoszenie proszę zatytułować wskazując na wybrany rodzaj praktyk, na przykład „Praktyki Histmag.org – praktyki informatyczne”. Ponadto w mailu prosimy podać preferowany termin odbywania praktyk i ich wymiar godzinowy. Redakcja zastrzega sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia lub zaproponowania alternatywnego terminu praktyk.

Więcej informacji na stronie https://histmag.org/Praktyki-w-Histmag.org-z-nami-nauczysz-sie-pracy-w-mediach-16592

Copyright © 2018 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.