do 31.05.2017 r. – Płatne staże dla studentów. Zaproszenie do Programu Kariera

Szanowni Państwo,

Polska Rada Biznesu po raz czternasty już organizuje Program Kariera dla studentów i absolwentów polskich uczelni. W tym roku oferujemy ponad 80 płatnych staży wakacyjnych w renomowanych polskich firmach.

Dlaczego Program Kariera?

Polska Rada Biznesu, to jedna z najstarszych w kraju organizacji zrzeszająca właścicieli i szefów największych polskich przedsiębiorstw i firm międzynarodowych działających w Polsce w różnych sektorach gospodarki. Nieprzerwanie od 14 lat, PRB organizuje kolejne edycje płatnych staży. W jednym miejscu oferujemy staże kilkudziesięciu firm, m.in. TVN, Adamedu, Pelionu, Bakallandu, Pressglassu, czy renomowanych kancelarii prawnych. W trakcie stażu, każdy uczestnik spędza jeden „dzień z Prezesem” – to wyjątkowa okazja bezpośredniej współpracy z właścicielami, prezesami, czy menedżerami najwyższego szczebla.

Praktyki odbywają się w trakcie wakacji, więc nie kolidują z nauką. Są zawsze płatne – co najmniej 2,5 tys. złotych miesięcznie. Dzięki temu każdy uczestnik niezależnie od miejsca zamieszkania ma szansę utrzymać się w mieście, w którym organizowane są praktyki.

Po zakończeniu każdej edycji, staże poddane są wnikliwej ewaluacji uczestników. Wiemy, co cenią nasi stażyści i ich opinie mają rzeczywisty wpływ na przebieg praktyk. W efekcie, nasze staże spełniają najwyższe standardy a co czwarty uczestnik Programu otrzymuje ofertę stałego zatrudnienia. Program od lat cieszy się dużym uznaniem uczestników, a dla wielu stał się przepustką do prawdziwej kariery.

Dla kogo?

Do udziału w Programie Kariera zapraszamy studentów i studentki III, IV lub V roku, oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Program zawiera ofertę dla różnego typu uczelni i kierunków studiów.

Nasz program, to realny pomost między wiedzą nabywaną na uczelni, a codzienną praktyką biznesu. Program Kariera może wzbogacić Państwa ofertę kierowaną do studentów
i wzmocnić ich kompetencje na rynku pracy. Bardzo zależy nam na dotarciu do szerokiej grupy studentów „zaangażowanych”.

Pełna informacja i oferty firm dostępne są na stronie: www.programkariera.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia profilu https://www.facebook.com/ProgramKariera/

Kontakt: Tomasz Wojciechowski kom. 793 219 812