Polskie Forum Zarządzania Internetem – 18.10 BUW, Warszawa

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych pracowników naukowych, studentów i słuchaczy Państwa placówek naukowych do udziału w Forum Zarządzania Internetem, które Ministerstwo Cyfryzacji organizuje we współpracy z Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), Naukową i Akademicką Siecią Komputerową (NASK) oraz Digital Economy Lab Uniwersytetu Warszawskiego.

Warsztaty odbędą się 18 października 2016 r. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie
(ul. Dobra 56/66).

Podczas Forum będzie można posłuchać wystąpień i podyskutować na następujące tematy: swobodny przepływ danych, Jednolity Rynek Cyfrowy, platformy Internetowe, rola ICANN w Europie, cyberbezpieczeństwo oraz  związki pomiędzy globalnym zarządzaniem Internetem a zasadami rządzącymi funkcjonowaniem Internetu w Polsce i sposobem w jaki z niego korzystamy. Program Forum oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie Ministerstwa Cyfryzacji: https://mc.gov.pl/igfpolska.

W Forum uczestniczyć będą wybitni eksperci, reprezentujący administrację publiczną, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz naukę. Jest to kolejna odsłona warsztatów, które ministerstwo organizuje wraz z ICANN, NASK i innymi partnerami od 2014 r. pod hasłem „Sprawdź, kto rządzi Internetem”. Z uwagi na udział gości z zagranicy zapewnione będzie tłumaczenie z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski.

Udział w Forum jest bezpłatny. Rejestracji proszę dokonywać za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej wydarzenia.

Gorąco zachęcam do uczestnictwa w Forum.

Z poważaniem,

Maciej Groń