Prośba do pracowników UŁ – Kreator Kariery dla studentów UŁ

Szanowni Państwo,
Nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Łódzkiego,
Biuro Karier UŁ realizuje projekt KREATOR KARIERY, którego celem jest kompleksowe wsparcie 1000 studentów w wejściu na rynek pracy.

Projekt adresowany jest do studentów wszystkich stacjonarnych kierunków studiów Uniwersytetu Łódzkiego.

Co oferujemy studentom?

• Doradztwo zawodowe – profesjonalne testy kompetencyjne, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, symulacja rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Doradztwo ds. przedsiębiorczości – biznes plan, formalności przy zakładaniu firmy, pozyskiwanie funduszy;
  • Program mentoringowy – pośrednictwo w znalezieniu pracy oraz zapewnienie opieki mentorskiej w nowym miejscu pracy;
  • Wsparcie coacha kariery – określanie celu zawodowego, plan rozwoju kariery.

W tym zimnym okresie chcemy gorąco prosić Państwa o pomoc w poinformowaniu waszych studentów o tej inicjatywie. Doceniając Państwa cenny czas, poniżej proponujemy różne formy zaangażowania. Będziemy wdzięczni za nawet najdrobniejsze wsparcie.

Jak możesz pomóc?

Zaproś pracowników projektu na swoje zajęcia. W kilka minut opowiemy studentom o Kreatorze Kariery.
Zaproś nas
Udostępnij na Twoim FB post dotyczący projektu
Polecaj studentom udział w projekcie. O korzyściach dowiesz się na stronie projektu.
Przeczytaj
Pokaż na swoich zajęciach krótką prezentację o projekcie.
Pobierz (.pptx)
Dołącz jeden slajd do swojej prezentacji wykorzystywanej na ćwiczeniach lub wykładach
Pobierz (.pptx)
Masz inny pomysł na współpracę?
Skontaktuj się z nami!
Wyślij e-mail