Rejestracja na przedmioty do wyboru oraz na Projekt dyplomowy – studia stacjonarne – semestr letni 2016/17

Rozpoczęcie rejestracji: dn. 10.01.2017:

Dla Informatyki na Projekt dyplomowy – o godz. 17:00
Dla Matematyki – o godz. 18:00
Dla Informatyki – o godz. 19:00
Dla Analizy danych oraz przedmiotów wspólnych z Matematyką i Informatyką – o godz. 20:00

Zakończenie dn. 24.01.2017 o godz. 23:00 dla wszystkich rejestracji.

Uaktualniona lista przedmiotów do wyboru jest dostępna na stronie Wydziału (Studia/Dokumenty i informacje/Przedmioty do wyboru: http://www.math.uni.lodz.pl/przedmioty-do-wyboru/ (wykreślone przedmioty nie zostaną uruchomione).

Osoby, które nie zapiszą się na przedmioty podczas rejestracji, będą musiały osobiście stawić się u Pani Prodziekan ds. dydaktycznych w czasie dyżuru.

Uwaga!

1. Studenci 1 roku Informatyki I stopniarejestracja tylko dla Computer Science
  2. Studenci 1 roku Matematyki I stopniarejestracja tylko dla specjalności Matematyka Ogólna i Teoretyczna.
  3. Studenci 2 roku spec. Systemy informatyczne mogą również wybierać przedmioty przeznaczone dla 1 roku.
  4. Studenci Matematyki Ogólnej i Matematyki Teoretycznej – rejestracja przez UsosWeb jest możliwa tylko na przedmioty z ww. listy. W przypadku wybrania innego przedmiotu (patrz: zielone uwagi), proszę o podania ze zgodą Prodziekana ds. dydaktycznych.
  5. Osoby realizujące program awansem będą zapisywane po skończeniu rejestracji, na podstawie podań i za zgodą Prodziekana ds. dydaktycznych.

W razie problemów proszę o maile: salska@math.uni.lodz.pl