Rejestracja na przedmioty do wyboru, Seminarium magisterskie, licencjackie, Projekt zespołowy, dyplomowy – studia stacjonarne 2016/17

Rozpoczęcie   – 08:00 25.09.2016 (rejestracja o kodzie 11-AD/MAT/INF__16/17 o godz. 9:00)
Zakończenie   – 14:00 29.09.2016

Lista przedmiotów do wyboru jest dostępna na stronie Wydziału (Studia/Dokumenty i informacje/Przedmioty do wyboru): http://www.math.uni.lodz.pl/przedmioty-do-wyboru/

Grupy seminaryjne, w których osiągnięto już limit, zostały zamknięte.

Uwaga!

1. Studenci Matematyki Ogólnej i Matematyki Teoretycznej – rejestracja przez UsosWeb jest możliwa tylko na przedmioty z ww. listy. W przypadku wybrania innego przedmiotu (patrz: zielone uwagi), proszę o podania ze zgodą Prodziekana ds. dydaktycznych.
  2. Osoby realizujące program awansem będą zapisywane po skończeniu rejestracji, na podstawie podań i za zgodą Prodziekana ds. dydaktycznych.

W razie problemów proszę o maile: salska@math.uni.lodz.pl