Spotkania z doradcami zawodowymi na naszym Wydziale w dn. 13.10.2016 r.

Studencie! Stresujesz się przed rozmową kwalifikacyjną? Pracowałeś na czarno i nie wiesz czy pisać o tym w CV? Nie wiesz co zawrzeć w liście motywacyjnym? Masz kłopot z opowiedzeniem o swoim doświadczeniu w zgrabnych, konkretnych zdaniach? A może zastanawiasz się gdzie tak naprawdę składać aplikacje?

Weź udział w spotkaniu na Twoim Wydziale, gdzie profesjonalni doradcy zawodowi z Akademickiego Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Przygotuj się do Uniwersyteckich Targów Pracy, które odbędą się 27 października w godz. 9:00-15:00 na Wydziale Zarządzania przy ul. Matejki 22/26. Znajdziesz tam stoiska informacyjne około 50 firm z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk.

Spotkania z doradcami zawodowymi na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędą się 13 października 2016r. w godzinach 10:00 – 14:00.

Miejsce – parter przy szatni, na wprost wejścia głównego. Zapraszamy!