Spotkanie organizacyjne Studenckiego Centrum Informatycznego. Serdecznie zapraszamy nowych studentów zainteresowanych działalnością naszego Koła Naukowego

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne Studenckiego Centrum Informatycznego UŁ w nowym roku akademickim 2017/2018.

Spotkanie jest dedykowane nowym osobom, zainteresowanym działalnością koła oraz sekcjami działającymi na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ. Zapraszamy!

Pierwsze spotkanie w sem. zimowym będzie miało na celu zaprezentowanie sekcji nowym studentom oraz poruszenie kilku spraw organizacyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany programowaniem lub administracją to przyjdź i zobacz co oferuje Studenckie Centrum Informatyczne!

Zaprezentują się:

• Grupa .NET UŁ – dla programistów i administratorów zainteresowanych technologiami firmy Microsoft (i nie tylko ;)), spotkania to prezentacje nowych technologii, wspólne projekty i szkolenia w formie CodeCampów, Hackathonów;
  • Sekcja Linux/SysAdmin – dla zainteresowanych tematyką administracji serwerami oraz sieciami komputerowymi, na spotkaniach poruszane są zagadnienia Wolnego i Otwartego Oprogramowania (WiOO), systemów operacyjnych, aplikacji i sprzętu.

Spotkanie odbędzie się 26 października 2017.r w Auli wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Banacha 22, Łódź) o godzinie 16:00.

Zapisy na stronie wydarzenia na FB.