“Środowisko wielokanałowej platformy komunikacyjnej” – przedmiot we współpracy z firmą Focus Telecom Polska z Rady Biznesu WMiI UŁ

Szanowni Studenci,

Już w tym semestrze zapraszamy na zupełnie nowy przedmiot “Środowisko wielokanałowej platformy komunikacyjnej”. Przedmiot jest rozszerzeniem kursu pt. “Tworzenie WebApps w Node.js & Angular” przygotowanego we współpracy z firmą Focus Telecom Polska. Wszystkie edycje kursu spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem uczestników.

Uczestnicząc w przedmiocie poznasz mechanizmy oraz sposób myślenia, pozwalające zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku.

Główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną – ilość wykładów zredukowano do minimum.

W programie przedmiotu pojawiły się również zagadnienia dotyczące dostarczania, uruchamiania i monitorowania aplikacji w środowisku, w którym działają prawdziwe aplikacje biznesowe.

Całość stanowi komplementarną wiedzę, potrzebną aby złożyć z aplikację webową zgodną z aktualnymi trendami i standardami.

Odwiedź Dziekanat (pok. A228) i zapisz się, zanim inni Cię wyprzedzą!

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.