Strefa nauki

  

Gratulacje dla Pana dr. Piotra Migusa

Miło nam poinformować, że decyzją Rady Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ z dnia 11.01.2017 r.  mgr Piotr Migus otrzymał stopień doktora nauk matematycznych.

Promotorem pracy nt. „Lokalna równoważność klasy Cr” jest prof. nadzw. dr hab. Stanisław Spodzieja (Uniwersytet Łódzki). Recenzenci:   prof. dr hab. Wojciech Kucharz (Uniwersytet Jagielloński) oraz prof. dr hab....Read More »


I edycja konkursu o nagrodę im. Edyty Szymańskiej - zgłoszenia do 31.01.2017 r.

Poznańska Fundacja Matematyczna ogłasza I edycję konkursu o nagrodę im. Edyty Szymańskiej na najlepszy wynik naukowy z zakresu matematyki i informatyki teoretycznej, uzyskany w latach 2015-2016 przez kobietę związaną z polskim środowiskiem matematycznym. Konkurs adresowany jest do wszystkich kobiet nie posiadających stopnia doktora habilitowanego, w tym do studentek i doktorantek.

Zgłoszenia...Read More »


15.12.2016 r. - Zaproszenie na XXII Wykład Rektorski

Zaproszenie – Wykład Rektorski – 15.12.2016 r.

...Read More »

Ubezpieczenie NNW dla studentów, doktorantów i pracowników UŁ

Szanowni Studenci, Doktoranci i Pracownicy UŁ

Tym osobom, które jeszcze tego nie uczyniły uprzejmie przypominam o możliwości ubezpieczenia się w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie NNW), na warunkach specjalnie wynegocjowanych dla studentów, doktorantów i pracowników naszej uczelni.

Obecnie ubezpieczyć się można wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.nnw-studentow.pl , na której znajdziecie...Read More »


19-20.11.2016 r. - Konkurs programistyczny ”Let’s Code” organizowany przez firmę SII Polska. Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym przez nasz Wydział.

Już po raz trzeci firma SII Polska, członek Rady Biznesu WMiI UŁ, organizuje konkurs programistyczny  ”Let’s Code” .

W tym roku wydarzenie zostało objęte przez nasz Wydział Patronatem Honorowym.

Jest to nocny „maraton programistyczny”, kierowany do wszystkich pasjonatów nowych technologii, który odbędzie 19/20 listopada 2016 r. jednocześnie w 8 miastach...Read More »


Older Entries »