Strefa nauki

  

do 13.04.2019 r. - zgłoszenia do Nagrody im. Witolda Lipskiego dla młodych polskich naukowców w zakresie informatyki

Rada Nagrody ogłasza piętnasty konkurs o Nagrodę im. Witolda Lipskiego dla młodych pols­kich naukowców w zakresie informatyki. Celem Nagrody, przyznawanej corocznie od 2004 r., jest promowanie polskiej informatyki i jej osiągnięć przez nagradzanie wybitnych młodych polskich naukowców w tej dziedzinie. Podstawowym kryterium oceny i wyboru laureata Nagrody będzie, jak co...Read More »


02.04.2019 r. i 08.04.2019 r. - Godziny Rektorskie na UŁ z uwagi na spotkania otwarte w sprawie projektu Statutu UŁ

Szanowni Państwo,

zgodnie z komunikatem Rektora UŁ z dnia 27.03.2019 r. na UŁ zostają ogłoszone następujące godziny rektorskie (z uwagi na spotkania otwarte w sprawie projektu Statutu UŁ) dla studentów, doktorantów, wszystkich pracowników UŁ (naukowych, administracyjnych, technicznych itd.):

  • 2 kwietnia 2019 r. od godz. 15.30 do końca dnia,
  • 8 kwietnia 2019 r. od...Read More »

do 31.05.2019 r. - Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Szanowni Państwo,

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. Jest to szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Począwszy od marca br., do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe...Read More »


Gala Konkursu Matematyka Moja Pasja na WMiI UŁ

Zdjęcia z wydarzenia.

***

W środę, 27 marca o godz. 9.30 odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ uroczysta Gala Konkursu Matematyka Moja Pasja. W trakcie Gali zostaną ogłoszone wyniki i rozdane nagrody. Udział w Gali potwierdzili m. in. Łódzki Kurator Oświaty oraz przedstawiciele władz Uniwersytetu Łódzkiego.

Zaproszenie

...Read More »

25.04, 08-09.05.2019 r. -Oferta szkoleń dla pracowników naukowo-dydaktycznych z Wydziału Zarządzania UŁ

Szanowni Państwo,

Centrum Rozwoju Dydaktyki Wydziału Zarządzania UŁ organizuje szkolenia „Design Thinking w edukacji” oraz „Case study – efektywna i efektowna metoda dydaktyczna”, na które serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Łódzkiego. Szkolenia są odpowiedzią na dynamiczne wyzwania współczesnej edukacji i zmieniające się potrzeby odbiorców usług edukacyjnych.

Celem warsztatów jest poznanie i praktyczne...Read More »


Older Entries »

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.