Strefa studenta

Ruszamy z promocją programów globalnych : Yale i Georgetown

Ruszamy z promocją programów globalnych. Na pierwszy rzut przygotowane mamy dwa:

Stypendia Santander – Yale Georgetown

 

...Read More »

OFERTA MIESZKANIE DLA STUDENTÓW_ABSOLWENTÓW

Zarząd Lokali Miejskich w załączeniu przekazuje ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego kierowaną do absolwentów i studentów ostatniego roku łódzkich wyższych uczelni.

OFERTA MIESZKANIE DLA STUDENTÓW_ABSOLWENTÓW

...Read More »

do 13.04.2019 r. - zgłoszenia do Nagrody im. Witolda Lipskiego dla młodych polskich naukowców w zakresie informatyki

Rada Nagrody ogłasza piętnasty konkurs o Nagrodę im. Witolda Lipskiego dla młodych pols­kich naukowców w zakresie informatyki. Celem Nagrody, przyznawanej corocznie od 2004 r., jest promowanie polskiej informatyki i jej osiągnięć przez nagradzanie wybitnych młodych polskich naukowców w tej dziedzinie. Podstawowym kryterium oceny i wyboru laureata Nagrody będzie, jak co...Read More »


12-13.04.2019 r. - II edycja Hackathonu #ShowMeData

Główny Urząd Statystyczny zaprasza do udziału w drugiej edycji Hackathonu #ShowMeData, który odbędzie 12-13 kwietnia br. w siedzibie GUS.

Zobacz otoczenie przez #OkoStatystyki  i stwórz prototyp interaktywnej aplikacji dla nastolatków. Wykorzystaj technikę rozpoznawania obrazu z tagowaniem do danych statystycznych GUS i Eurostatu, a także elementy grywalizacji. Prezentowane dane mają dotyczyć Polski,...Read More »


Trzecia edycji bezpłatnego programu “SMART-UP LAB”.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zaprasza osoby z pomysłem na innowacje do udziału w trzeciej edycji bezpłatnego programu “SMART-UP LAB”. Zgłoszenia przyjmowane są do  31 marca przez stronę: http://medihub.zone/portfolio-item/sul2019/ .

Program adresowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów szkół wyższych i przedsiębiorców reprezentujących różnorodne dyscypliny kształcenia i doświadczenie zawodowe....Read More »


Older Entries »