do 19.04. nadsyłanie abstraktów – Studencka Konferencja kognitywistycznej Zderzenia Poznawcze

Szanowni Państwo,

mam zaszczyt zaprosić do udziału w drugiej edycji studenckiej konferencji kognitywistycznej Zderzenia Poznawcze, organizowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

W trakcie dwóch dni studenci trzeciego roku kognitywistyki Uniwersytetu Warszawskiego przedstawią rezultaty swoich prac nad licencjatami i projektami badawczymi. Wśród nich znajdą się między innymi prace empiryczne z zakresu psychologii i filozofii eksperymentalnej, projekty programistyczne realizujące pomysły z obszaru neuronauk i lingwistyki, a także prace teoretyczne związane z filozofią umysłu, logiką czy sztuczną inteligencją.

Ze względu na szeroki zakres tematyczny zachęcamy do czynnego oraz biernego uczestnictwa studentów różnych specjalizacji, w szczególności tych, którym nie jest obca interdyscyplinarność.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 i 21 maja w placówce Centrum Nowych Technologii UW. Udział w konferencji, tak czynny jak i bierny, jest bezpłatny.

Termin nadsyłania abstraktów: 19 kwietnia. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zderzenia.poznawcze@gmail.com

W załączniku przesyłam zaproszenie, a w nim szczegółowe informacje.

Będę wdzięczny za rozpowszechnienie tej informacji wśród studentów Państwa jednostki.

Z wyrazami szacunku,

Konrad Zieliński