Studia Stacjonarne- Obowiązkowe Spotkanie dla studentów I roku studiów I stopnia w sprawie wyboru lektoratu języków obcych/ the meeting on the choice of language for all students First Year, First Degree Studies – 22-23.11.2017 r.

Szanowni Państwo – Studenci/ Dear Students

zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Studium Języków Obcych w sprawie zasady organizacji lektoratów języków obcych na Wydziale Matematyki i Informatyki oraz obowiązkowego testu określającego poziom znajomości wskazanego języka nowożytnego.

We invite all students (First Year,  First Degree Studies) to the meeting on the choice of language:

Spotkania odbędą się dla poszczególnych kierunków odpowiednio w poniższych terminach w Auli Wydziału:

22.11. 2017 r. (środa/ Wednesday ) o godzinie 16.15  dla Informatyki,

23.11. 2017 r. (czwartek/Thursday ) o godzinie 8.15 dla Matematyki oraz Analizy danych.

Dodatkowe informacje:

List przewodni do studentów

Information about test – choice of language

DEKLARACJA WYBORU JĘZYKA

DECLARATION OF THE CHOICE OF LANGUAGE