Stypendia dla studentów matematyki i nauk technicznych na studia magisterskie w roku 2019/2020 na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu w Klagenfurcie

Austriackie Forum Kultury w Warszawie przekazuje poniżej informacje o 20 stypendiach dla studentek i studentów matematyki i nauk technicznych na studia magisterskie w roku 2019/2020 na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu w Klagenfurcie. Studia odbywają się w języku angielskim a  o stypendium można się ubiegać do 12 maja 2019. Stypendia przewidziane są dla wszystkich zainteresowanych osób, posiadających tytuł licencjata.

Oprócz studiów, dla stypendystek i stypendystów przewidziano praktyki zawodowe w austriackich przedsiębiorstwach.

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.